Deník zimní plavkyně /59/

Středa 27.10. 2021 voda 13,6 °C, vzduch 13,7 °C, průtok 200 m3/s, 26 minut

Je týden prodloužených podzimních prázdnin. V hloubce času my stále tak mladí, tolik přátel máme kolem sebe. Vltava má vysoký průtok, plavu do poloviny campu, za druhé molo, ještě je teplá voda. Budu mít novou bójku, ta druhá v pořadí začíná ucházet, teď již nebude zelená, ale oranžová s batohem, abych do něho mohla dát oblečení a boty po plavání, poznovu od Born To Swim, plavců a přátel z Brna.

To je středa, kdy jsem šla plavat hned po učení. Obvykle si nechávám na plavání volný den, ale dnes to nešlo. Není to vůbec lehké a pro mě nová zkušenost. Plave se mi krásně, učím se dýchat a zapojovat při plavání hluboké brániční dýchání, je mi tak i větší teplo i když nořím hlavu do vody při výdechu, stále se učím. Oblečení si ponechávám u rybáře v Braníku, je kolem 13 stupňů. Plavu do poloviny campu, dál se mi nechce, přichází Vláďa s Marcelou, Petrem. Uznání a přijetí, to mi společnost nedala, ale copak na tom záleží. To jací jsme jako lidé, je mnohem důležitější, protože ovlivňujeme druhé svoji přítomností, svým osudem.

Sobota 30.10. 2021 voda 12,6 °C, vzduch 15° C, průtok 197 m3/s, 27 minut

Při cestě z Nádraží Braník k Vltavě potkávám známé kamarády z PKO, s kterými jsem jezdívala na závody. Ptají se, proč nejezdím na závody, nejsem totiž očkovaná a nechci se vystavovat nákaze a zbytečnému testování, ale moc ráda je vidím, je mi po nich smutno, ale snad závody doženu.

K nudistům přichází Helenka a moji kamarádi jsou kdesi v dálce u řeky

Zítra jdu na druhý přenos z Met opery v New Yorku samozřejmě i s Luckym, jak se těším.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *